css templates

Kalna Sprogas


Brīvdienu māja „Kalna Sprogas” atrodas kalniņā, no kura paveras skaists skats uz Žugura ezeru. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes līdz 10 personām, pirts, laiva, makšķerēšana, ierīkota peldvieta, ugunskura vieta un grils. Mājiņa aprīkota ar virtuves zonu, atpūtas zonu ar kamīnu, TV, dušu un labierīcībām, tāpēc viesi droši var izmantot brīvdienu māju ilgu laiku. Virtuvē ir visi nepieciešamie trauki un galda piederumi. Mājiņā ir 3 guļamistabas otrajā stāvā ar astoņām gultasvietām un divas gultasvietas pirmajā stāvā. Plaša terase, uz kuras baudīt skaistos saulrietus, piegulst ēkai. Neparastā pirtiņa ar zāles jumtu paslēpusies atsevišķā ēkā pašā ezera krastā. Pirtiņā ir pērtuves telpa, duša, kā arī plaša atpūtas zona. Izīrējam sākot no divām diennaktīm, bet laika posmā no 1.jūnija līdz 1.septembrim sākot no 3 diennaktīm.

Cenas 2024. gada sezonā par diennakti: 

2 personas

80€

3 personas

85€

4 personas

90€

5 personas

100€

6 personas

110€

7 personas

120€

8 personas

130€

9 personas

150€

10 personas

170€

Cenā ietilpst visa mājiņas īre, saklātas gultasvietas, laivas un grila izmantošana, malka. Līgo svētku nedēļā, kā arī Ziemassvētku un Jaunā gada datumos cenas var atšķirties no norādītajām. 

Pirtiņa par atsevišķu samaksu - 50 eur/par izmantošanas reizi. Ja pirtiņu īrējat 3 un vairāk reizes, tad 40 eur/par izmantošanas reizi. Paskaidrojumam - "Izmantošanas reize" ir laika posms no esošās dienas pēcpusdienas līdz nākošās dienas rītam.