Viesu ievērībai 

1

Rezervācija 

Lai noskaidrotu rezervācijas iespējas un veiktu rezervāciju, sazinieties ar mums elektroniski ar epastu starpniecību vai zvanot uz telefona numuriem, kas norādīti kontaktu sadaļā.

Rezervācijas kārtējai atpūtas sezonai sākam pieņemt no janvāra mēneša. Līdz aprīlim pieņemam „garās” rezervācijas, kur plānotais atpūtas ilgums ir vismaz 4 diennaktis. Pēc tam arī tās rezervācijas, kur viesi vēlas uzturēties minimālo atpūtas laiku – divas diennaktis.
Rezervējot atpūtu brīvdienu mājā, būs jāveic avansa maksājums 10-15% apmērā no kopējās summas.
Brīvdienu mājās atļauta atrašanās tikai sākotnēji reģistrētajam viesu skaitam
2

Iebraukšana/Izbraukšana 

Iebraukšana un iečekošanās ir no plkst.14.00 – 21.00
Izbraukšana līdz 12.00
Gadījumā, ja iebraukšanas/izbraukšanas laiki kādu reizi mainīsies, saimnieki Jūs par to laicīgi informēs.
Iebraukšanas dienas rītā lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 26568309 un paziņot Jūsu plānoto ierašanās laiku. 
3

Atpūtas un labsajūtas noteikumi 

Mēs darām visu, lai Jūsu atpūta kādā no mūsu brīvdienu mājām būtu neaizmirstama! Lai uzturēšanās neradītu nepatīkamus mirkļus, lūgums izlasīt sekojošo informāciju:

Mūsu brīvdienu māju valdzinājums slēpjas mierā un klusumā, kas valda šajā apvidū. Šeit dienu un nakti ir dzirdamas dabas un meža skaņas, putnu dziesmas. Šī ir vieta, kur izbaudīt klusumu. Atpūtas laikā aizliegts lietot mūziku pastiprinošas iekārtas ārpus ēkām, kā arī aizliegts trokšņot vai jebkādā citā veidā traucēt mieru laikā no plkst. 22.00- 8.00.

Lai nodrošinātu Jums un citiem viesiem pasakainu atpūtu vēl daudzu gadu garumā, lūgums rūpīgi un saudzīgi izturēties pret mēbelēm, mājiņu aprīkojumu. Viesi ir materiāli atbildīgi par tīši nodarītajiem bojājumiem.

Uzsākot atpūtu, viesiem jāiepazīstas ar Uzturēšanās informācijas lapu, kas atrodamas katrā no mūsu mājiņām un jāievēro tur norādītā informācija.
Braucot pie mums atpūsties, mājas mīluļus līdzi neņemsim! 

Uz tikšanos „Atpūta Sprogās”!